IV liga: Czarno - Czerwoni pokonują autsider'a !!!

W ramach 25 kolejki Małopolskiej IV Ligi Grupy Zachodniej podopieczni trenera Szymona Stawowego pokonali na własnym stadionie Kaszowiankę Kaszów 3:0. Bramki we wczorajszym spotkaniu zdobyli Karamo Sane, Waldemar Luberda oraz Chibueze Onwudi.

KS Pcimianka Pcim - LKS Kaszowianka Kaszów 3:0 /Karamo, Luberda, Onwudi/

Pcimianka: Jekot, Bartosz, Mohamadou, Pandyra, Burtan, Karamo, Czapla, Gondko, Chibueze, Banik Michał, Luberda oraz Zięba , Banik Maciej, Romaniak, Flig.

Mecz świetnie rozpoczął się dla Czarno - Czerwonych ponieważ już w 7 minucie prowadzenie dał Karamo Sane. Futbolówkę idealnie koledze z drużyny wyłożył Chibueze Onwudi, sprytnie ogrywając defensora z Kaszowa. Wynik szybko podwyższył Waldemar Luberda zamykający całą akcję z prawego skrzydła. Nie minęło 30 minut pierwszej połowy, a po raz trzeci Kozłowski musiał wyjmować piłkę z siatki. Tym razem w polu karnym przytomnie zachował się Chibueze Onwudi, który z obrońcą na plecach zdołał się odwrócić i celnie przymierzyć.

W drugiej połowie gospodarze zawodów powinni szybko zamknąć spotkanie, jednak  stuprocentowych okazji nie wykorzystali Chibueze  oraz Gondko. Do pustej bramki nie trafił również Luberda po swietnym dograniu Chibueze.

Za wsparcie finansowe serdecznie dziękujemy Wszystkim naszym Sponsorom, w szczególności podziękowania kierujemy pod adresem Wójta Gminy Pcim - Pana Piotra Hajduka. W swoich podziękowaniach pamiętamy również o sponsorze pierwszej drużyny Naszym Prezesie - Janie Pawliku