IV liga: Porażka i zwycięstwo Pcimianki.

W ostatnich dniach seniorzy Pcimianki rozgrywali 2 wyjazdowe spotkania w ramach rozgrywek o mistrzostwo IV ligi. Najpierw w niedzielę po fatalnej postawię przegrali z Jawiszowicami aż 5:1. Honorowego gola dla Pcimianki zdobył w końcówce Jakub Wrześniak. Było to bardzo słabe spotkanie całej drużyny.

Już 3 dni później drużyna Pcimianka miała okazję do rehabilitacji. Na zaległy mecz z pierwszej kolejki rundy wiosennej udała się do Wieliczki na mecz z tamtejszym Górnikiem. Pomimo dużej przewagi i sporej liczby dobrych okazji do przerwy bramki nie wpadły. Po przerwie prowadzenie naszej drużynie dał Chibueze Onwudi umieszczając piłki w siatce po strzale z ostrego kąta. Wydawało się, że Pcimianka kontroluję spotkanie i kwestią czasu będą kolejne bramki dla naszej drużyny a tu dość niespodziewanie w ciągu 5 minut Górnik objął prowadzenie.

Pcimianka konsekwentnie grała swoje i w 80 minucie znajdujący się ostatnio w wysokiej formie Chibueze dał wyrównanie. W 87 minucie meczu Pcimianka dopięła swego i zdobyła zwycięskiego gola. W zamieszaniu podbramkowym najsprytniejszy okazał się Waldek Luberda i zapewnił 3 punkty naszej drużynie. Zasłużone zwycięstwo Pcimianki, która z przebiegu całego meczu powinna wygrać znacznie wyżej.