Kolejne 2 wysokie zwycięstwa trampkarzy !

KS Pcimianka Pcim - SF Staniątki 8:0

Podopieczni trenera Mariusza Bajaka nie mieli litości dla ekipy ze Staniątek. Bramki do swojego konta mogli dopisać, Filip Rapacz x2, Wydra Wojciech x4, Filipek i Sraga.

KS Pcimianka Pcim - MKS Puszcza Niepołomice 4:1!

W drugim swoim spotkaniu w tym tygodniu, we wtorkowe popołudnie, Czarno - Czerwoni zagrali dobre zawody, szczególnie w drugiej odsłonie spotkania. Wynik otworzył Filip Ostafin, jednak tuż przed przerwą goście wyrównali stan meczu. Po przerwie do siatki trafiali już tylko podopieczni trenera Mariusza Bajaka. Prowadzenie ponownie dał Filip Ostafin, a wynik podwyższył Wojciech Wydra po rewelacyjnych akcjach indywidualnych.

Całej Ekipie Trampkarzy należą się zasłużone gratulacje, nie przegrali oni bowiem spotkania ligowego w rundzie wiosennej, pokonując kolejno 9 swoich przeciwników !

Mocy dostarcza nam:

Oficjalny Sponsor Klubu Sportowego Pcimianka Pcim