U15: Trampkarze Starsi nie zwalniają tempa !!!

W ostatnich dwóch spotkaniach I ligi Wielicko – Myślenickiej podopieczni trenera Mariusza Bajaka wysoko pokonali lokalnych rywali. Trójka Myślenice w Pcimiu straciła siedem bramek, a Topór Tenczyn na własnym stadionie futbolówkę z siatki wyjmował dziesięciokrotnie.

KS Pcimianka Pcim – Trójka Myślenice 7:3 /Rapacz x3, Wydra x2, Filipek, Kołodziejczyk/

Zespół przyjezdnych mimo prowadzenia w pierwszych minutach spotkania nie był w stanie przeciwstawić się liderowi tabeli. Pcimianka grająca konsekwentnie nie szczędziła golkipera Myśleniczan. Jeszcze przed przerwą Czarno – Czerwoni zdobyli 4 bramki. W drugiej połowie obraz gry nie wiele uległ zmianie, gra toczyła się głównie na połowie rywala. Ozdobą spotkania była bramka Filipa Rapacza z 16 metrów.

LKS Topór Tenczyn – KS Pcimianka Pcim 0:10 /Rapacz x2, Wydra x2, Mistarz x2, Ostafin, Sraga, Filipek, Walczak/

Zespól Toporu Tenczyn grający młodszym rocznikiem, miał bardzo trudne zadanie. Pcimianka dominowała całe zawody, a naszemu przeciwnikowi nalezą się słowa uznania za wolę walki do samego końca, choć spotkanie przypominało walkę Dawida z Goliatem. Czarno – Czerwoni zasłużenie wygrali strzelając mnóstwo bramek, jednak kluczowe mecze dopiero przed nami.

Skład: Kruszec, Kaganek, Szczechura, Szczepaniak, Kaczmarczyk, Sraga, Mistarz, Ostafin, Hodana, Walczak, Rapacz, Wydra, Filipek, Kołodziejczyk, Kania.