Letnie zgrupowanie Trampkarzy i Juniorów we Władysławowie!

W tym roku nasi Trampkarze i Juniorzy na zgrupowanie wyjadą do Władysławowa, gdzie podczas dziesięciodniowego wypoczynku połączą przyjemne z pożytecznym. Miejscem przygotowań do nowego sezonu piłkarskiego będzie Centralny Ośrodek Sportu Cetniewo. Profesjonalnie przygotowany obiekt zapewnia optymalne warunki treningu.

Celem wyjazdu będzie jednak przede wszystkim ciężka praca w czasie treningów, a więc przygotowanie drużyn do sezonu 2019/2020. Do dyspozycji drużyn będą 2 świetnie przygotowane boiska naturalne oraz pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią.

Uczestnicy obozu zatrzymają się w Ośrodku Bałtyk II przy ulicy Obrońców Helu 29, zlokalizowanym w najbliższej odległości od morza (zaledwie 400 m). W odległości 100 metrów od ośrodka znajdują się obiekty przygotowań olimpijskich COS Cetniewo, z których na co dzień korzystać będą drużyny.

W ośrodku nasi zawodnicy zakwaterowani zostaną w pokojach 2, 3 i 4 osobowych pokojach. W każdym z pokoi znajduje się łazienka z prysznicem, większość pokoi z balkonem. Ponadto dla wszystkich jest ogólnodostępny taras widokowy. Każdy z pokoi jest wyposażony w łóżka, szafę, stół, krzesła, stoliki nocne, koce, parawany plażowe.

Do dyspozycji obozowiczów Ośrodek oddaje również:

TV kablowa
świetlica ze sprzętem dyskotekowym
sala kinowa
stół pingpongowy
piłkarzyki
boisko do siatkówki, kometki
grill
miejsce na ognisko
plac z ławkami i stołami

Władysławowo to typowy nadmorski kurort, który każdego roku odwiedzany jest przez całe mnóstwo turystów. Władysławowo zlokalizowane jest w północnej części województwa pomorskiego. Dostęp do Morza Bałtyckiego czyni to miasto niezwykle atrakcyjnym pod względem turystycznym. W okresie letnim Władysławowo przeżywa prawdziwą nawałnice urlopowiczów. Nic dziwnego, bowiem miasto to jest wyjątkowe. Przyjeżdżający tam turyści mogą swój czas zagospodarować w różnoraki sposób. Dla większości wybieraną alternatywą okazuje się oczywiście zażywanie morskich oraz słonecznych kąpieli.

W cenę wliczono:

Przejazd do Ośrodka Bałtyk II we Władysławowie oraz powrót do Pcimia
Nocleg w pokojach 2-3-4 osobowych
Wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) – śniadanie i kolacja w formie bufety szwedzkiego
Dwa boiska naturalne + sztuczne pełnowymiarowe w przypadku niepogody – 2 jednostki treningowe/dzień
Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską.
Całodobowa opieka medyczna
Całodobowe ubezpieczenie NNW
Woda mineralna 0,5 l na każdy trening na uczestnika
Wycieczka rowerowa Cetniewo – Jastarnia