IV liga: Porażka seniorów w Ryczowie.

W rozegranym w sobotnie popołudnie spotkaniu, seniorzy Pcimianki przegrali na wyjeździe z Orłem Ryczów 2:1. Pcimianka prowadziła do przerwy po bramce Chibueze. Jednak w końcówce zawodów Czarno - Czerwoni stracili dwie bramki w dość kontrowersyjnych okolicznościach.

Nasza drużyna w pierwszej części gry przeważała i miała jeszcze kilka okazji do strzelenia bramki m.in. trafiając w słupek. Druga połowa to nieznaczna przewaga gospodarzy, którzy dążyli do odrabiania strat. I w końcu ta sztuka się im udała. W końcówce meczu najpierw wyrównali po mocno kontrowersyjnym rzucie karnym. Natomiast w 86 minucie strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego doświadczony Grzegorz Pater zdobył zwycięskiego gola dla Orła. Rzut wolny również bardzo mocno "naciągany", niestety arbiter dał się nabrać.

Z przebiegu całego spotkania można powiedzieć, iż remis byłby wynikiem sprawiedliwym. Niestety to Orzeł był skuteczniejszy i 3 punty zostają w Ryczowie.

Za wsparcie finansowe serdecznie dziękujemy Wszystkim naszym Sponsorom, w szczególności podziękowania kierujemy pod adresem Wójta Gminy Pcim - Pana Piotra Hajduka. W swoich podziękowaniach pamiętamy również o sponsorze pierwszej drużyny Naszym Prezesie - Janie Pawliku.