Kolejne zwycięstwo juniorów młodszych !

Juniorzy młodsi nie zwalniają tempa ! Po jesiennym awansie z 2. Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych do grona najlepszy ośmiu zespołów w Małopolsce odnieśli drugie wiosenne zwycięstwo. Po zeszło tygodniowym zwycięstwie w Niecieczy tym razem pokonali Dąb Paszkówka 4:1.

Do przerwy Pcimianka prowadziła 2:0 po bramkach Filipa Olszanickiego i Daniela Pandyry. Bardzo ładne asysty zaliczyli wspomniany już wcześniej Daniel Pandyra oraz Jakub Kozak. Druga połowa również dobrze zaczęła się dla naszej drużyny. Długie podanie głową przedłużył Damian Woś, sam na sam z bramkarzem wyszedł D.Pandyra i efektownym lobem zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu. Dąb się nie poddawał i zdobył bramkę na 3:1 lecz to Pcimianka była zespołem lepszym i wkrótce zdobyła kolejnego gola. Bez wątpienia gracz tego meczu Daniel Pandyra do dwóch bramek i asysty dorzucił kolejną asystę. Tym razem świetnie obsłużył Mateusza Leżańskiego, który ustalił wynik spotkania na 4:1. Już jutro o 10:00 meczem na Garbarnii Kraków juniorzy zagrają kolejne spotkanie ligowe.

Sukcesy naszych Juniorów Młodszych nie były by możliwe gdyby nie finansowe wsparcie Wójta Gminy Pcim - Pana Piotra Hajduka oraz Radnych Gminy Pcim - w szczególności Pana Piotra Sadowskiego, Dariusza Hodurka oraz Mariana Dziadkowca za co z serca dziękujemy.