Juniorzy młodsi ostro trenują !

Juniorzy młodsi po historycznym awansie do 2. Małopolskiej Ligi ostro przygotowują się do kolejnego sezonu. Po ciężko przepracowanym obozie nie zwalniają tempa i dalej ciężko trenują. Treningi odbywają się 3 razy w tygodniu + dodatkowo rozgrywane są sparingi. Frekwencja na treningach jest bardzo duża. "Mam 25 zawodników i każdy z nich chce grać w pierwszym składzie. Będę miał spory ból głowy w wyborze meczowej kadry" - mówi Trener Marek Marszalik. Zapytany o cele na tę rundę odpowiada: "Mamy bardzo dobry skład i na pewno będziemy walczyć o awans do 1. Małopolskiej Ligi, gdzie rywalizują najlepsze drużyny z naszego województwa. O to jednak nie będzie łatwo, gdyż nasza liga również jest bardzo mocna. Na razie skupiamy się na pierwszym meczu." A pierwszy mecz juniorzy młodsi rozegrają już 15 sierpnia o godzinie 10:00. Na własnym stadionie podejmować będą Unię Tarnów. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania naszych młodych talentów, którzy za kilka lat mogą świadczyć o sile pierwszej drużyny Pcimianki !