Pcimianka w finale krakowskiego pucharu !!!

Seniorzy Pcimianki awansowali do finału Pucharu Polski na szczeblu krakowskim. Wprawdzie w półfinale nasza drużyna przegrała na wyjeździe z drużyną Olkusza 2:0, jednak u przeciwników wystąpiło dwóch nieuprawnionych zawodników.

Wydział Gier MZPN Kraków zweryfikował wynik jako walkower 3:0 dla Czarno-Czerwonych! Tym samym nasza drużyna awansowała do finału, gdzie zmierzy się z 3-ligowym Hutnikiem Kraków. Finał odbędzie się 15 maja na stadionie Pcimianki. Już dziś wszystkich zapraszamy :)

Za wsparcie finansowe serdecznie dziękujemy Wszystkim naszym Sponsorom, w szczególności podziękowania kierujemy pod adresem Wójta Gminy Pcim - Pana Piotra Hajduka. W swoich podziękowaniach pamiętamy również o sponsorze pierwszej drużyny Naszym Prezesie -Janie Pawliku.

Mocy dostarcza nam:

Oficjalny Sponsor Klubu Sportowego Pcimianka Pcim