IV liga: Niedosyt po meczu z Olkuszem !!!

Zaledwie 3 dni po pucharowej potyczce z Olkuszem doszło do rewanżu pomiędzy tymi samymi drużynami. Po zaciętym spotkaniu drużyna Pcimianki zremisowała bezbramkowo na wyjeździe.

Po meczu na pewno pozostaje duży niedosyt bowiem karnego na wagę trzech punktów zmarnował Michał Banik. Ten sam zawodnik na samym początku spotkania również nie trafił w sytuacji sam na sam. Michał w ostatnich meczach był naszym najlepszym strzelcem, tym razem to nie był jego dzień. Kolejny mecz już 1 maja na naszym stadionie z Orłem Piaski Wielkie. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców !

Za wsparcie finansowe serdecznie dziękujemy Wszystkim naszym Sponsorom, w szczególności podziękowania kierujemy pod adresem Wójta Gminy Pcim - Pana Piotra Hajduka. W swoich podziękowaniach pamiętamy również o sponsorze pierwszej drużyny Naszym Prezesie - Janie Pawliku.

Mocy dostarcza nam:

Oficjalny Sponsor Klubu Sportowego Pcimianka Pcim