Przyjdź na mecz - wygraj rower !

Wspaniała nagroda w postaci nowego roweru już czeka dla najwierniejszego kibica Pcimianki !
Osoby, które w przeciągu całej rundy wiosennej sezonu 2018/2019 tj. 8 spotkań, zgromadzą bilety minimum z 6 meczy ligowych seniorów wezmą udział w losowaniu głównej nagrody, którą będzie wspaniały rower.
Ponad to podczas każdego ze spotkań pierwszej drużyny losować będziemy 5 szczęśliwców, którzy będą mieli okazję wygrać atrakcyjne nagrody uczestnicząc, np. w konkursie rzutów karnych.
W czasie niedzielnego meczu z Wiślanką Król Strzelców otrzyma piłkę ufundowaną przez Firmę Ubezpieczenia Szlachetka‼️
Do dyspozycji Wszystkich obecnych na meczu zawsze będzie również stoisko z kiełbaskami, napojami oraz Klubowymi Gadżetami.
Inauguracja Rundy Wiosennej sezonu 2018/2019 na stadionie Pcimianki już jutro o godzinie 15:00‼️
Nie może Cię tam zabraknąć - Wspieraj Czarno - Czerwonych‼️

Mocy dostarcza nam: