Nowy zarząd Pcimianki !

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja rundy wiosennej w Pcimiu sezonu 2018/2019. Na stadionie Pcimianki już od dłuższego czasu trwają prace przygotowawcze, które gołym okiem można zauważyć przejeżdżając na co dzień obok naszego Klubu. Nowe otwarcie nie byłoby możliwe gdyby nie gotowość do działania wielu osób, którym dobro Klubu nie jest obojętne. Z wielką przyjemnością mam okazję przedstawić Wszystkim Naszym Kibicom i Sympatykom Sztab Zarządu Klubu Sportowego Pcimianki Pcim. Z początkiem roku 2019 odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze, które rozszerzyło Władze Naszego Klubu. Zmieniony został również Statut, który zwiększy zakres działalności Klubu.
Skład Nowego Zarządu stanowi aż 11 osób.
       Prezesem został ponownie niezastąpiony na tym stanowisku, z kilkunastoletnim już doświadczeniem - Jan Pawlik. Zgodnie z Nowym Statutem wybrano dwóch V-ce Prezesów, a zostali nimi Tomasz Rusnak /działający już ponad 15 lat w Klubie/ oraz Założyciel Szkółki Piłkarskiej Pcimianki - trener Mariusz Bajak, a jeszcze do nie dawna zawodnik pierwszej drużyny Pcimianki.
           Nowy Skarbnik w osobie Romana Olszanickiego zadba o przejrzystość finansów w naszym Klubie. Dodatkowo stworzona została funkcja Rzecznika Prasowego Klubu, którą objął nasz Speeker Stadionowy, Przewodniczący Rady Rodziców Szkółki Piłkarskiej Pcimianki, dbający na co dzień w swojej pracy o najdrobniejsze detale - Tadeusz Szlachetka.

Na członków Zarządu wybrano ludzi pełnych zaangażowania w ostatnim czasie w osobie: Andrzeja Służalca - byłego zawodnika tego Klubu oraz sponsora Naszej Szkółki Piłkarskiej, Jarosława Dziadkowiec - byłego już Prezesa Pcimianki, Bogdana Bodzioch - wieloletniego działacza i sponsora Klubu, Pawła Kozak - sponsora Szkółki Piłkarskiej, Zbigniewa Wątor - wspierającego Nasz Klub na wielu płaszczyznach, Rodziców utalentowanych zawodników Szkółki Piłkarskiej Pcimianki - Daniela Słowika oraz Wiesława Ostafina.
W celu poprawy organizacji Klubu funkcję administratora strony internetowej oraz kontaktu w systemie extranet pełnił będzie Artur Rojek, którego będzie wspierał Bartosz Pawlik. W Składzie Komisji Rewizyjnej znaleźli się Artur Rusnak, Piotr Muniak oraz Artur Rojek.
Nowej załodze Team Spirit życzymy zapału do pracy i samych owocnych działań
            Dodajmy, ze "nowe rozdanie" nie byłoby możliwe gdyby nie Wsparcie Naszego Klubu ze strony Wójta Gminy Pcim - Pana Piotra Hajduka, za co z serca dziękujemy.
Z Nowym Zarządem Klubu możecie również zapoznać się na naszej stronie internetowej w zakładce: O klubie - Zarząd.