Trampkarze rozegrali dwa mecze kontrolne !!!

Pcimianka w kategorii Trampkarza szkolenie prowadzi w dwóch rocznikach. Aktualnie starszy rocznik – 2004 występuje na poziomie I Ligi Myślenicko – Wielickiej, natomiast młodszy – 2005 w Małopolskiej Lidze Trampkarza Młodszego. W ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2018/2019 Czarno – Czerwoni rozegrali już dwa sparingi. Najpierw podopieczni trenera Mariusza Bajaka zmierzyli się z Rabą Dobczyce. Następnie 10.02.2018 sparing w Myślenicach rozegrany został pomiędzy Pcimianka i Rabą Dobczyce.

KS Raba Dobczyce – KS Pcimianka Pcim 2:1/ 1:0 – /Wydra Wojciech/

Jako pierwsi na murawie pojawili się zawodnicy z rocznika 2004. Mimo dobrej gry ulegli oni Dobczyckiej Rabie, choć z przebiegu spotkania nie byli zespołem gorszym. Jedyną bramkę w tym meczu dla Pcimianki zdobył Wydra Wojciech. Rocznik Młodszy nieco osłabiony nie popisał się organizacją gry, ta pozostawiała sporo do życzenia, biorąc jednak pod uwagę, że był to pierwszy mecz na boisku pełnowymiarowym, a rywal posiłkował się starszym rocznikiem nie należy załamywać rąk. Raba zdobyła jedną bramkę i wygrała spotkanie 1:0.

LKS Orzeł Myślenice – KS Pcimianka Pcim 2:7/ 3:4 /Wojciech Wydra x3, Rapacz Filip x2, Mistarz Kacper, Hodana Kacper, Ostafin Kacper/ Dziadkowiec Kamil x2, Brzezicki Jan/

W spotkaniu z Orłem Myślenice z bardzo dobrej strony zaprezentował się rocznik starszy pokonując Myśleniczan 7:2. Bramki mogły się podobać szczególnie w wykonaniu Wojtka Wydry oraz Mistarza Kacpra. Młodsi koledzy poprzedników również rozegrali dobre zawody. Mimo porażki gra była znacznie lepsza niż przed tygodniem, jednak starszy rywal okazał się silniejszy fizycznie.

Mocy dostarcza nam:

Oficjalny Sponsor Klubu Sportowego Pcimianka Pcim