Sparing Młodzików z Cracovią !!!

W miniona sobotę Zespół Młodzików Pcimianki udał się do Krakowa, gdzie przy ul Wielickiej rozegrał mecz kontrolny z drużyną Cracovii Kraków. Pasy zagrały składem z Extra Ligi Podokręgu Kraków, który okazał się zdecydowanie mocniejsza drużyną od obecnie występującej Cracovii w Lidze Małopolskiej /wyższy poziom rozgrywkowy od Podokręgu Kraków/

MKS Cracovia Kraków – KS Pcimianka Pcim 5:1 /Rapacz Marcin/

Pcimianka rozpoczęła bardzo dobrze. Pierwsze minuty zawodów były dość wyrównane. Świetne okazje do objęcia prowadzenia miał min Marcin Rapacz, który przeniósł futbolówkę tuż nad poprzeczką z rzutu rożnego. Z biegiem czasu widoczna stała się przewaga Pasów, jednak nie zagrażali oni bramce strzeżonej przez Banka z bliskiej odległości. Dopiero strzały z dystansu /nieprzeciętnej urody/ dały prowadzenie Cracovii. Odpowiedzieć mógł Marcin Rapacz, jednak znów minimalnie piłka minęła bramkę „Craxy”.

Nasza drużyna w tym spotkaniu zagrał nieco słabiej w środkowej formacji. Brakowało szybkiej reakcji po przechwycie piłki i odpowiedniego przeglądu pola. Gospodarze trenujący systematycznie na boisku pełnowymiarowym grali bardzo dojrzale, punktując Czarno – Czerwonych. W drugiej odsłonie okazje idealną miał Talaga Szymon, niestety przestrzelił. W końcówce spotkania honorowe trafienie zaliczył Marcin Rapacz.

Mocy dostarcza nam:

Oficjalny Sponsor Klubu Sportowego Pcimianka Pcim