U11: 1 miejsce w Turnieju o Puchar Prezesa Podokręgu Piłki Nożnej w Myślenicach

Zwycięstwo w Turnieju o Puchar Prezesa Podokręgu Piłki Nożnej w Myślenicach. Po eliminacjach, które młodzi piłkarze z Pcimia ukończyli na 1 miejscu nadszedł czas na finały, w których niewątpliwie Szkółka Piłkarska Pcimianka Pcim co roku znajduje się w gronie faworytów. W grupie A rywalizację rozpoczęliśmy z wysokiego C!

Pcimianka Pcim – Dalin Myślenice 3:0 / Oliwier Kozak x3 /

Świetna gra naszej drużyny dawała optyczną przewagę przez całe spotkanie, ale dopiero w 10 minucie dobrze dysponowany w tym spotkaniu Oliwier Kozak rozpoczął strzelanie i zakończył mecz kompletując hat- tricka.

Pcimianka Pcim – Iskra Głogoczów 2:0 / Bartosz Kozak x2 /

Podobnie jak w pierwszym spotkaniu drużyna z Pcimia przeważała od samego początku, pomimo tego brakowało skuteczności pod bramką przeciwnika. Sprawy w swoje ręce wziął Bartosz Kozak pokonując dwukrotnie bramkarza z Głogoczowa. Najpierw pięknym strzałem z dystansu, a później zaskakując obronę przeciwnika po rozegraniu rzutu rożnego.

Pcimianka Pcim – Lubomir Wiśniowa 2:1 / Nikodem Ojczyk, Bartosz Kozak /

Pcimianka rozpoczęła ostatnie grupowe spotkanie z pewnym awansem do finału, jednak głodni zwycięstw piłkarze naszej szkółki kontynuowali pokaz strzeleckich umiejętności. Piękny strzał z dystansu Nikodema Ojczyka i kolejna bramka Bartosza Kozaka po rozegraniu rzutu rożnego pozwoliły zakończyć zmagania grupowe z kompletem punktów i zająć pierwsze miejsce premiowane awansem do finału! Gdzie na naszych Czarno – Czerwonych czekał zwycięzca grupy B – Szkółka Piłkarska Gościbia Sułkowice.

FINAŁ:

Pcimianka Pcim – Gościbia Sułkowice 5:3 / Oliwier Kozak x2, Bartosz Kozak, Nikodem Ojczyk, Dawid Rapacz /

Dla wszystkich kibiców początek spotkania okazał się bardzo zaskakujący! 30 sekunda i przegrywamy 1:0. Taki przebieg wydarzeń tylko napędził młodych zawodników Pcimianki! 2 minuta spotkania i wyrównanie daje nam Oliwier Kozak, chwile później świetne prostopadłe podanie na gola zamienił Dawid Rapacz. Prowadzenie podwyższył Nikodem Ojczyk finalizując indywidualną akcję Bartłomieja Stawowego, a czwartą bramkę ponownie zdobył Bartosz Kozak. Po 10 minutach straty były odrobione i to z obiecującą nawiązką. Strzelecki festiwal trwał nadal. Przeciwnicy mieli tego dnia spory problem, żeby pokonać świetnie dysponowanego Jana Słowiaka, ale z pomocą przyszli im nasi piłkarze. Dwa samobóje w krótkich odstępach czasu wprowadziły nerwową atmosferę na koniec spotkania. Jednak zapał przeciwników ostudził przeciwników ostudził Oliwier Kozak strzelając ostatniego gola w tym spotkaniu.