U11: Śladem młodzików dwie ekipy orlików również wygrały swoje grupy w Turnieju o Puchar Prezesa PPN Myślenice !!!

W minioną niedzielę obie drużyny Pcimianki z kategorii orlika wystąpiły w eliminacjach Turnieju o Puchar Prezesa Podokręgu Piłki Nożnej Myślenice. Obie drużyny spisały się świetnie, pewnie awansując do kolejnego etapu rozgrywek.

Podopieczni trenera Artura Olszanickiego jeszcze przed przystąpieniem do eliminacji podzieleni zostali na dwa zespoły. W jednym wystąpili chłopcy z rocznika 2008, w drugim chłopcy z rocznika 2007. Jako pierwsi na parkiecie Hali Sportowej w Lubniu zameldowali się młodsi przedstawiciele barw Czarno – Czerwonych – rocznik 2008. Mimo młodszego wieku nie czuli respektu przed zadnym z przeciwników.

Pcimianka II Pcim:

Pcimianka II Pcim – Orzeł I Sidzina 3:1

Pcimianka zdominowała Orła z Sidziny. Chłopcy już w pierwszym spotkaniu narzucili swój styl gry. Grali bardzo pewnie w obronie i skutecznie w ataku.

Pcimianka II Pcim – Orliki Myślenice 6:0

Chłopcy w drugim meczu zagrali wręcz koncertowo. Piłka „chodziła jak po sznurku”, a czasu wystarczyło na zdobycie sześciu bramek. Najważniejsza jest jednak sama, która mogła się podobać obserwatorom.

Pcimianka II Pcim – Iskra Głogoczów 3:2

W ostatniej kolejce eliminacji Czarno – Czerwoni z rocznika 2008 szybko objęli prowadzenie. Trzy bramkowe prowadzenie nieco jednak rozluźniło podopiecznych trenera Artura Olszanickiego. Iskrę stać było jednak na dwa trafienia w samej końcówce, co nie wpłynęło znacząco na końcowy rezultat eliminacji w grupie A.

Po południu do rywalizacji stanęli starsi koledzy, którzy w niełatwej grupie spotkali się z między innymi z Toporem Tenczyn oraz Trójką Myślenice. Nie dojechała natomiast ekipa Wróblowianki Kraków, stąd zaledwie dwa spotkania w grupie eliminacyjnej.

Pcimianka I Pcim – UKS Topór Tenczyn 6:2

Pcimianka z Toporem Tenczyn od jakiegoś czasu toczy zacięte boje. Tym razem Czarno – Czerwoni lepiej rozpoczęli zawody i szybko napoczęli gminnych gospodarzy turnieju. UKS stać było na dwubramkową odpowiedź.

Pcimianka I Pcim – UKS Trójka Myślenice: 1:1

W drugim meczu Pcimianka zagrała już słabiej. Mecz choć pod dyktando podopiecznych trenera Artura Olszanickiego, to jednak napastnicy z Pcimia nie byli już tak skuteczni. Mimo remisu w drugim meczu Pcimianka pewnie awansowała bowiem w ostatnim spotkaniu grupowym Topór Tenczyn zrehabilitował się za wcześniejszą porażkę i wysoko pokonał Trójkę Myślenice.

W kategorii orlika do rozgrywek zgłosiło się prawie 30 zespołów, stąd potrzebne są kolejne eliminacje. Czekamy więc na kolejne grupy, które niebawem ukażą się na stronie Podokręgu Myślenice.

Mocy dodaje nam:

Znalezione obrazy dla zapytania energa

Oficjalny Sponsor Klubu Sportowego Pcimianki Pcim