U13: Pewny awans obu drużyn młodzików do Finałów Turnieju o Puchar Prezesa PPN Myślenice !!!

W połowie lutego w Hali Sportowej w Lubniu odbyły się eliminacje młodzików Turnieju o Puchar Prezesa PZPN Myślenice. Do wspomnianych eliminacji Szkółka Piłkarska Pcimianki oddelegowała dwie drużyny. Podopieczni trenera Mariusza Bajaka zarówno z „Jedynki” jak i z „Dwójki” nie mieli problemu z awansem do finałów. Co ciekawe obie ekipy prezentowały najwyższy poziom sportowy w swoich grupach, stąd mogliśmy się cieszyć z pierwszego miejsca w obu grupach.

Pcimianka I, w składzie której zagrali młodzi chłopcy głównie z rocznika 2005 w grupie mierzyła się z ekipą: Rudnika, Toporu Tenczyn, FA Tokarnia II oraz Karpat Siepraw II. Bilans bramkowy mówi wszystko – 31:1. Nie gorzej zaprezentowała się również druga drużyna Czarno – Czerwonych, składająca się głównie z rocznika 2006. Wygrali oni swoje 3 pierwsze spotkania, z Dziecanovią, Karpatami I Siepraw oraz Cisami Harbutowice, aplikując rywalom 10 bramek. Dopiero w ostatnim spotkaniu podopieczni trenera Mariusza Bajaka musieli zadowolić się remisem i podziałem punktów. Ostatecznie jednak pierwsza pozycja w grupie zarezerwowana była dla „Dwójki” Czarno – Czerwonych.

Za 2 tygodnie w finałowych grupach Pcimianka I zmierzy się z team’em Orła Sidzina, Gdovi Gdów oraz Football l Akademy Tokarnia. Pcimianka II trafiła do grupy z zespołami Topora Tenczyn, Dalinu Myślenice oraz Lubomira Wiśniowej.

SKŁADY:

Pcimianka I Pcim: Karol Banek, Konrad Żaba, Konrad Pandyra, Rapacz Marcin, Marchowski Filip, Dziadkowiec Kamil, Spórna Kamil, Kalisz Arkadiusz

Pcimianka II Pcim: Filip Leśniak, Damian Hajdas, Filip Kowalkowski, Tomasz Chmielowski, Wiktor Pukrop, Bartłomiej Ostafin, Szymon Strączek, Jan Rojek.

Mocy dodaje nam:

Znalezione obrazy dla zapytania energa

Oficjalny Sponsor Klubu Sportowego Pcimianki Pcim