FutboLove Małopolska: Startujemy w Budżecie Obywatelskim !!!

Klub Sportowy Pcimianka dzięki dobrej pracy z młodzieżą przy współpracy ze Szkółką Piłkarską Pcimianki powołaną do życia 7 lat temu od początku swojego istnienia z każdym kolejnym rokiem stawiał sobie ambitne plany. Wciąż szukamy nowych rozwiązań, wsparcia z różnych kierunków, a wszystko po to, aby stale podnosić poziom szkolenia naszych podopiecznych. W tym roku wspólnie z Ludowym Klubem Sportowym Lubomir Wiśniowa wystartowaliśmy w 4 Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. W ramach projektu pod hasłem: FutboLove Małopolska Subregionu Podhalańskiego mamy możliwość uzyskać dofinansowanie w wysokości 150 tyś zł, które następnie zostanie podzielone na dwa kluby. Głównym celem projektu jest zwiększenie potencjału sportowego klubów piłkarskich współpracujących i wspierających tworzenie Małopolskiej Akademii Futbolu (MAF): Pcimianka Pcim, Lubomir Wiśniowa.

Cel ten zrealizowany zostanie poprzez:

• Zakup strojów i dresów piłkarskich pełną identyfikacją wizualną obejmującą: logotyp Województwa Małopolskiego, logotyp Budżetu Obywatelskiego oraz logotypy (herby) klubów sportowych uczestniczących w projekcie wraz z numerem na koszulce
  • Zakup wysokiej jakości piłek meczowych rozm. 4 i 5 oraz różnej wielkości bramek
  • Organizacja i obsługa turnieju sportowego finalizującego projekt, w tym w szczególności zapewnienie profesjonalnych sędziów, animatorów, a także poczęstunku dla wszystkich uczestników

Zagłosować na nasz projekt można poprzez wypełnienie formularza drogą elektroniczną wybierając projekt: "FutboLove Subregion Podhalański" https://www.bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie lub wypełniając formularz w formie papierowej Małopolska-Podhalański-POD-11 Zawodnicy naszej Szkółki Piłkarskiej otrzymają formularze w formie papierowej do wypełnienia przez rodziców, rodzinę i znajomych. Formularz można również wypełnić u Pani Ani Majchrzak /sklep w Pcimiu u Figla/

W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec powiatu myślenickiego, nowotarskiego tatrzańskiego i suskiego pod warunkiem, że ukończył 16 rok życia. Głosujący może oddać tylko jeden głos na wybrany przez siebie projekt. Głosy oddane 2 razy na ten sam projekt obydwa będą nieważne. Głosowanie będzie również nieważne jeśli głosujący odda swój głos na 2 różne projekty. Głosować natomiast można niezależnie na inny projekt, jednak tylko ten, który jest zaplanowany w ramach Budżetu Miasta i Gminy Myślenice. Oba budżety się nie wykluczają.

Formularz zawiera dwie części, jedna właściwa /pierwsza strona/ na której należy wpisać imię, nazwisko, pesel oraz oddać 2 podpisy. Jeden świadczący o uprawnieniu do głosowania, a drugi dotyczący RODO. Głosować można do 30 września 2019 roku.

Zachęcamy wszystkich sympatyków Szkółki i Klubu Sportowego Pcimianka do wsparcia naszej inicjatywy, która przyczyni się do dalszego rozwoju zarówno Klubu jak i Szkółki Piłkarskiej Pcimianki !!!