U15: Trampkarze Starsi rozpędzili lokomotywę !!!

W dwóch ostatnich kolejkach I Ligi Myślenicko – Wielickiej, podopieczni trenera Mariusza Bajaka, okazali się być bezlitośni dla Dalinu Myślenice oraz TS Wiliczanki Wieliczka. Nie sposób pominąć fakt, że to w cale nie rywal był słaby, a dyspozycja Czarno – Czerwonych jest coraz wyższa. W drużynie stworzyła się świetna atmosfera, a bardzo wysoka frekwencja na treningach przekłada się na wynik.

KS Pcimianka Pcim- KS Dalin Myslenice 9:0 /Dudek x2, Rapacz, Wydra x2, Ostafin, Filipek, Kania, Mistarz/

Osłabiony Dalin całe spotkanie bardzo ambitnie walczył i pierwsze 15 minut meczu było jeszcze wyrównane. Z biegiem czasu jednak przewaga uwidaczniała się coraz bardziej. Strzelanie rozpoczął Dudek Patrick, kolejne bramki padały bo składnych akcjach, często całej drużyny. Pcimianka była do bólu skuteczna dlatego wynik zatrzymał się dopiero po zdobyciu dziewiątej bramki.

TS Wieliczanka Wieliczka – KS Pcimianka Pcim 0:7 /Rapacz x2, Wydra x2, Filipek, Dudek, Kołodziejczyk/

Wynik w meczu z Wieliczanką może sugerować łatwą wygraną. Tak jednak nie było. Wieliczanka – Klub z niemal 100 – letnią tradycją postawił bardzo trudne warunki Czarno – Czerwonym w pierwszej połowie. Silna fizycznie drużyna z Wieliczki prezentowała się bardzo solidnie i kto wie jak potoczyłyby się losy tego meczu gdyby nie rewelacyjna dyspozycja kapitana naszej drużyny – Filipa Rapacza. Grający w środku pola Filip dwukrotnie huknął jak z armaty nie dając najmniejszych szans na skuteczną obronę bramkarzowi gospodarzy. Do szatni więc Czarno – Czerwoni schodzili z dwubramkową zaliczką. Gdyby jednak był remis nikt nie mógłby mieć pretensji, bowiem gra była bardzo wyrównana.

Zapędy Wieliczanki zostały zahamowane już na początku drugiej odsłony. Zmotywowani gospodarze w 42 nie zdołali zapobiec utracie kolejnej bramki gdy do futbolówki dopadł Wojciech Wydra i dogodnej sytuacji szybko podwyższył wynik. Czarno – Czerwoni poszli za ciosem i świetną akcję Wojtka Wydry pewnym uderzeniem wykończył Paweł Filipek. Pcimianka nie zadowoliła się cztero – bramkowym prowadzeniem. Na 5:0 podwyższył wspomniany napastnik Wojciech Wydra po tym jak w pojedynkę minął kilku rywali. Po jednym trafieniu dorzucili jeszcze Dudek Patrick i Mikołaj Kołodziejczyk.

Wynik choć przekonywujący to jednak po bardzo trudnym spotkaniu. Z pewnością każda z drużyn, która zagości przy ulicy Karola Demeczuka będzie miała duże problemy z pokonaniem Wieliczanki. Naszemu rywalowi życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.

Skład: Kruszec, Kania, Szczechura, Sraga (Szczepaniak 65′), Kaczmarczyk, Walczak (Hodana 40′), Filipek, Rapacz (Kołodziejczyk 70′), Mistarz, Ostafin (Dudek 65′), Wydra.

Mocy dostarcza nam:

Oficjalny Sponsor Klubu Sportowego Pcimianka Pcim